Nowy zabieg zimowy Jean D'Arcel

60 minutowe otulenie skóry: aksamitna i jedwabista skóra!

Zimą nie ma nic piękniejszego niż celebracja odpoczynku od codzienności przy pomocy wyjątkowych elementów rozpieszczających. W gabinecie czynniki otulające połączone są z luksusowym i przytulnym otoczeniem. Kontrasty "zimno" i "gorąco" są tu obecne podobnie jak zmysłowe zapachy. Ciało odzyskuje spokój i odpręża się. Błogie ciepło oraz mroźna magia kryształów i śniegu rozgrzewają duszę.

Nowy zabieg zimowy Jean D'Arcel zapewnia skórze maksimum uwagi i pielęgnacji. Gdy zaszywamy się w domu pod kocem i ogrzewamy się ciepłym ubiorem oraz zimowymi akcesoriami, nasza skóra cierpi z powodu częstych zmian temperatury. Jest wystawiana na zmiany – z trzaskającego mrozu na ogrzewane, suche powietrze. Spadek nawilżenia i niedobór tlenu sprawia, iż skóra staje się szorstka, sucha, blada i wyjątkowo wrażliwa. Bardzo szybko pojawiają się pierwsze symptomy, które niestety są widoczne.

Cashmere concentre lifting intensif – koncentrat substancji czynnych, który intensywnie wypełnia zmarszczki. Białko Deliner wzmacnia syntezę fibroblastów, dzięki czemu tkanka łączna nabiera jędrności. Białka strukturalne, takie jak kolagen i elastyna regenerują się oraz wiążą w stabilny splot włókien kolagentowych i elastynowych. Drugą substancją aktywną jest Dermal Filler Plus, która przygotwuje niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, tak, iż skóra łatwo go przyswaja. Substancje aktywne znajdujace się w koncentracie wywołują efekt odnowy komórkowej w naskórku. W ten sposób pomagają w redukcji zmarszczek i wygładzeniu skóry. Trzecia substancja aktywna pozyskiwana jest z prawdziwej wełny kaszmirowej: wygładzająca keratyna, dzięki intensywnym właściwościom regeneracyjnym, stabilizuje skórę oraz jej elastyczność.

Massage Satin – Wyjątkowo jedwabny, gładki krem do masażu, który dostarcza skórze wartościowych substancji budulcowych i odżywczych. Doskonałe właściwości masażu zawdzięczane są drogocennym olejkom z orzechów makadamii i awokado. Wyciąg z rozmarynu to ochrona przed stresem oksydacyjnym. Wyciąg z jedwabiu nie tylko sprawia, iż skóra staje się bardzo przyjemna w dotyku, lecz również zapewnia jej intensywne nawilżenie, przede wszystkim odbudowuje strukturę skóry i wiąże wodę.

Masque sensation cashemire – Nowa maska Jean D'Arcel rozpieszcza skórę naturalnymi, drogocennymi olejkami i dzięki zawartości witaminy E chroni ją. Najbardziej wyjątkowym elementem tej szlachetnej kompozycji z odrobiną drewna sandałowego i waniliową nutą bazową są drogocenne proteiny jedwabiu oraz keratyna, która pozyskiwana jest z naturalnego kaszmiru. Jedwabne proteiny w połączeniu z kwasem hialuronowym gwaranują maksimum naturalnego nawilżenia. Keratyna z wełny kaszmirowej w głównej mierze przyczynia się do stabilizacji skóry oraz zapewnia jej elastyczność.

Poudre peeling enzymatique – Najnowszy peeling pudrowy Jean D'Arcel składa się z enzymów, które pochodzą z egzotycznych owoców ananasa i papai. Ten łagodny, ale dokładnie i głęboko oczyszczający produkt jest całkowicie naturalny. Nie zawiera granulatów ani enzymów pochodzenia innego, niż roślinnego. Enzymy z papai oraz ananasa stosowane są także w suplementach diety. Organizm może z nich korzystać podczas rozkładu tłuszczy (lipolizy).