STREFA MĘŻCZYZN - only for men

Nowoczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna. Wizyta w naszym salonie zagwarantuje Panom doskonałą regenerację zarówno duszy jak i ciała, zapewni również atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Męska skóra jest około 20% grubsza od kobiecej, zawiera więcej włókien kolagenowych, które sprawiają, ze jest ona bardziej elastyczna i jędrna. Wydziela więcej potu i sebum dzięki czemu jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Nadmiar sebum jednak może powodować skłonności do łojotoku, trądziku i wykwitów. Wszystkie te cechy, powodują, że na męskiej twarzy później pojawiają się oznaki starzenia. Niestety, gdy rozpocznie się już proces starzenia, zmarszczki stają się wyraźne i głębokie. Podrażnienia warstwy rogowej skóry, które następuje w trakcie golenia, bardzo niszczy płaszcz hydrolipidowy (ochronny), który stanowi naturalną barierę ochronną skóry. Objawy te nasilają jeszcze czynniki atmosferyczne, zewnętrzne oraz wszelkiego rodzaju używki. Prawdziwa pielęgnacja tak specyficznej skóry wymaga zastosowania kosmetyków stworzonych w oparciu o oryginalne receptury, na bazie aktywnych składników.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie oraz przełamanie stereotypu typowego mężczyzny oferujemy zabiegi skierowane specjalnie do pielęgnacji męskiej skóry. Szczególna uwaga została zwrócona na inny charakter i potrzeby pielęgnacyjne mężczyzny, takie jak wspomniane wcześniej codzienne golenie, stres, niekorzystny wpływ środowiska zewnętrznego, które wpływają na szybsze starzenie się skóry oraz wzrost jej wrażliwości. Odpowiednio dobrane składniki aktywne łagodzą podrażnienia, silnie nawilżają i wzmacniają oraz redukują pojawiające się zmarszczki.

oczyszczanie mechaniczne twarzy 150zł
oczyszczanie mechaniczne twarzy z peelingiem kawitacyjnym i sonoforezą 200zł
mikrodermabrazja twarzy 100zł
peeling kawitacyjny twarzy 70zł
sonoforeza twarzy od 70zł do 100zł

(w zależności od zastosowanych preparatów)

zabieg z kwasem migdałowym 140zł
zabieg normalizujący 150zł
rewitalizujący zabieg odżywczy 160zł
zabieg nawilżający od 150zł do 200zł
regulacja brwi 20zł
mezoterapia mikroigłowa dermaroller od 200zł do 250zł
mezoterapia mikroigłowa dermapen od 200zł do 300zł
mezoterapia igłowa twarzy od 300zł do 350zł
mezoterapia igłowa głowy od 250zł do 300zł
karboksyterapia od 100zł do 300zł
zabiegi tlenowe od 120zł do 300zł