Bioceutyka Interaktywna - naukowa ewolucja kosmetyki!

Linia Natinuel

NATINUEL jest linią charakteryzującą się wysoką skutecznością i aktywnością dermatologiczną. Są to produkty najwyższej jakości, w których połączenie specyficznych substancji aktywnych, biopeptydów i różnych kwasów organicznych umożliwia skuteczne rozwiązywanie wszystkich problemów dotyczących niedoskonałości skóry. Natinuel to jedyna linia kosmetyczna we Włoszech uznana przez A.M.I.A. Włoskie Towarzystwo Medycyny Anti Aging. Bioceutyki to intensywne preparaty o wysokiej aktywności dermatologicznej stosowane odpowiednio do problemu skóry: zmarszczki, starzenie się skóry, fotostarzenie, zmiany trądzikowe, skóra łojotokowa, przebarwienia skóry, skóra sucha , szorstka, rewitalizacja skóry. Bioceutyki mogą oddziaływać w wybiórczy sposób na wszystkie zmiany strukturalne występujące w obszarze naskórka ,skóry właściwej, które leżą u podstaw każdego problemu kosmetycznego skóry.

Peeling migdałowy - Mando Complex

Peeling Migdałowy jest zabiegiem odmładzająco - regenerującym. Przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy i ciała, również tej najbardziej delikatnej. Jest jedynym w swoim rodzaju peelingiem na bazie kwasu migdałowego. Peeling Migdałowy jest zabiegiem, który może być wykonywany przez cały rok, również w okresie letnim, bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem! Może być stosowany bez ograniczeń u osób opalających się na słońcu i w solarium, a także u osób nie tolerujących innych zabiegów na bazie kwasów. Posiada silne właściwości bio-ochronne o szerokim spektrum, zapobiegając fotostarzeniu się skóry. Powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promieniowanie UV.

Wskazania

Peeling Migdałowy przeznaczony jest dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę! Wskazania do zabiegów z kwasem migdałowym:

- starzenie się skóry

- fotostarzenie się skóry

- rewitalizacja skóry

- zapalenie mieszków włosowych

- trądzik pospolity

- trądzik różowaty

- łojotok skóry

- zaburzenia barwnikowe

Po zabiegu skóa jest odmłodzona, wygłądzona, napięta i wyraźnie zregenerowana. Ujednolicony koloryt skóry i opalenizny Częstotliwość: Jeden zabieg w tygodniu Czas: 30-40 minut Zabieg nadaje się znakomicie dla skór z problemami słabego i umiarkowanego trądziku pospolitego, w stanah zapalnych oraz trądziku różowatego. Po zabiegu szybko ustępują objawy trądziku, normalizuje i oczyszcza skóę z zaskórnikó, zapobiega powstawaniu i wycisza istniejące stany zapalne, działą antybakteryjnie. Sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy wygląd. Częstotliwość: 4-5 zabiegów co 7 dni Czas: 30-40 minut

Botolift - kompleksowy zabieg pod oczy

Botolift - zabieg likwidujący zmarszczki i bruzdy mimiczne, zmniejszający "worki pod oczami" i rozjaśniający "cienie" pod oczami. Botolift to wysokiej jakości bioaktywny zabieg, przeznaczony do intensywnego odmłodzenia skóry wokół oczu oraz zapobiegania skutkom jej biologicznego starzenia i fotostarzenia. Zawiera unikalną kompozycję substancji aktywnych o szeroko zróżnicowanym i jednocześnie synergicznym mechanizmie działania. W sposób specyficzny obniża intensywność i częstotliwość skurczów mięśni - efekt botoksu, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Skóra pozostaje odprężona i gładka

Na czym polega zabieg

Botolift to 4 etapowy zabieg, który dzięki innowacyjnej technologii gwarantuje natychmiastowy i długotrwały efekt wygładzenia zmarszczek. Skutecznie eliminuje nieestetyczne cienie i opuchnięcia pod oczami. Przywraca skórze utraconą z wiekiem elastyczność i odporność. Sprawia, że dzięki intensywnemu wymodelowaniu i odmłodzeniu, delikatna skóra wokół oczu odzyskuje młodzieńczy, zdrowy wygląd i jednolity kolor. Staje się idealnie nawilżona, zregenerowana i napięta. Pomimo swojej wysokiej aktywności Botolift jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezpiecznym i bez powikłań.

Wskazania do zabiegu

Biologiczne starzenie i fotostarzenie się skóry wokół oczu, zmarszczki i bruzdy mimiczne, worki i cienie pod oczami, wiotkość, zanik elastyczności.

Efekty zabiegu

- wyraźne zmniejsza częstotliwość skurczów mięśni

- efekt botoksu

- redukuje istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych

- redukuje opuchnięcia i cienie pod oczami

- intensywnie wygładza, napina i nawilża skórę

Częstotliwość zabiegów

Od 8 do 10 zabiegów:

- Od 8 do 10 zabiegów:

- następne 2 zabiegi - 1 zabieg co 15 dni

- ostatnie 4 zabiegi - 1 zabieg co miesiąc

Zabieg rozjaśniający

Zabieg, który umożliwia równoczesne działanie na biochemiczny mechanizm melanogenezy oraz na szybką i selektywną eliminację komórek dotkniętych hiperpigmentacją. W preparatach przeznaczonych do zabiegu zastosowane zostały substancje, dzięki którym możliwe jest uzyskanie realnych i widocznych efektów kosmetycznych.

Wskazania do zabiegu

- przebarwienia o podłożu hormonalnym (ostuda-ciąża, doustna antykoncepcja, hormonalna terapia zastępcza)

- zaburzenia endokrynologiczne (nadczynność tarczycy, choroby wątroby itp.)

- przebarwienia pozapalne (potrądzikowe, urazy)

- przebarwienia po nadmiernej ekspozycji słonecznej, solarium

- plamy soczewicowate starcze

Działanie zabiegu

- przyspiesza wymianę komórkową

- oddziałuje na melanogenezę

- zwalcza wolne rodniki

- stopniowo rozjaśnia różnego rodzaju dyschromie

- nadaje skórze rozświetlony i jednolity koloryt

Czestotliwość zabiegów

- Jako kuracja 10-12 zabiegów