Umów się na wizytę: +48 886-038-590

Polecane zabiegi

NOWY ZABIEG ZIMOWY Jean D'Arcel

60 minutowe otulenie skóry: aksamitna i jedwabista skóra!

Zimą nie ma nic piękniejszego niż celebracja odpoczynku od codzienności przy pomocy wyjątkowych elementów rozpieszczających. W gabinecie czynniki otulające połączone są z luksusowym i przytulnym otoczeniem. Kontrasty "zimno" i "gorąco" są tu obecne podobnie jak zmysłowe zapachy. Ciało odzyskuje spokój i odpręża się. Błogie ciepło oraz mroźna magia kryształów i śniegu rozgrzewają duszę.

Korzyść dla skóry!

Nowy zabieg zimowy Jean D'Arcel zapewnia skórze maksimum uwagi i pielęgnacji. Gdy zaszywamy się w domu pod kocem i ogrzewamy się ciepłym ubiorem oraz zimowymi akcesoriami, nasza skóra cierpi z powodu częstych zmian temperatury. Jest wystawiana na zmiany – z trzaskającego mrozu na ogrzewane, suche powietrze. Spadek nawilżenia i niedobór tlenu sprawia, iż skóra staje się szorstka, sucha, blada i wyjątkowo wrażliwa. Bardzo szybko pojawiają się pierwsze symptomy, które niestety są widoczne.

Zabieg składa się z wielu elementów otulających:

Cashmere concentre lifting intensif – koncentrat substancji czynnych, który intensywnie wypełnia zmarszczki. Białko Deliner wzmacnia syntezę fibroblastów, dzięki czemu tkanka łączna nabiera jędrności. Białka strukturalne, takie jak kolagen i elastyna regenerują się oraz wiążą w stabilny splot włókien kolagentowych i elastynowych. Drugą substancją aktywną jest Dermal Filler Plus, która przygotwuje niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, tak, iż skóra łatwo go przyswaja. Substancje aktywne znajdujace się w koncentracie wywołują efekt odnowy komórkowej w naskórku. W ten sposób pomagają w redukcji zmarszczek i wygładzeniu skóry. Trzecia substancja aktywna pozyskiwana jest z prawdziwej wełny kaszmirowej: wygładzająca keratyna, dzięki intensywnym właściwościom regeneracyjnym, stabilizuje skórę oraz jej elastyczność.

Massage Satin – Wyjątkowo jedwabny, gładki krem do masażu, który dostarcza skórze wartościowych substancji budulcowych i odżywczych. Doskonałe właściwości masażu zawdzięczane są drogocennym olejkom z orzechów makadamii i awokado. Wyciąg z rozmarynu to ochrona przed stresem oksydacyjnym. Wyciąg z jedwabiu nie tylko sprawia, iż skóra staje się bardzo przyjemna w dotyku, lecz również zapewnia jej intensywne nawilżenie, przede wszystkim odbudowuje strukturę skóry i wiąże wodę.

Masque sensation cashemire – Nowa maska Jean D'Arcel rozpieszcza skórę naturalnymi, drogocennymi olejkami i dzięki zawartości witaminy E chroni ją. Najbardziej wyjątkowym elementem tej szlachetnej kompozycji z odrobiną drewna sandałowego i waniliową nutą bazową są drogocenne proteiny jedwabiu oraz keratyna, która pozyskiwana jest z naturalnego kaszmiru. Jedwabne proteiny w połączeniu z kwasem hialuronowym gwaranują maksimum naturalnego nawilżenia. Keratyna z wełny kaszmirowej w głównej mierze przyczynia się do stabilizacji skóry oraz zapewnia jej elastyczność.

Poudre peeling enzymatique – Najnowszy peeling pudrowy Jean D'Arcel składa się z enzymów, które pochodzą z egzotycznych owoców ananasa i papai. Ten łagodny, ale dokładnie i głęboko oczyszczający produkt jest całkowicie naturalny. Nie zawiera granulatów ani enzymów pochodzenia innego, niż roślinnego. Enzymy z papai oraz ananasa stosowane są także w suplementach diety. Organizm może z nich korzystać podczas rozkładu tłuszczy (lipolizy).

Polecane zabiegi

Mezoterapia mikroigłowa

Mikronakłuwanie to tworzenie niewidzialnych gołym okiem mikrouszkodzeń skóry. Jak każde uszkodzenie aktywuje ono całą kaskadę reakcji w skórze prowadzących do naprawy zniszczeń.

Bioceutyka Interaktywna - naukowa ewolucja kosmetyki

NATINUEL jest linią charakteryzującą się wysoką skutecznością i aktywnością dermatologiczną. Są to produkty najwyższej jakości, w których połączenie specyficznych substancji aktywnych, biopeptydów i różnych kwasów organicznych umożliwia skuteczne rozwiązywanie wszystkich problemów dotyczących niedoskonałości skóry.

Luksusowe zabiegi Jean D'arcel

Luksusowy zabieg likwidujący zmarszczki mimiczne, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry bez względu na wiek. Terapia ta pozwala zniwelować zmarszczki i utrudnić powstawanie nowych. Wysoce efektywne składniki działają głęboko nie podrażniając naskórka.

La Beaute - Gabinet Kosmetyczny - Salon Kosmetyczny - masaż twarzy - peeling - henna - maski algowe - kosmetologia - depilacja - manicure - pedicure - Dębica - Chotowa

 

© 2007 - 2016 "La Beaute" All rights reserved